KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936431

nr 1593 6431

Oidentifierad konstnär. Signerad B Engström, Kustbild med Rauk. Signerad, daterad -68. Olja på duk, 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 40x57 cm

Utrop:

300 kr

måndag 29 januari 2024
kl 18:14:57